מאמרים וטיפים

כאן תוכלו למצוא מאמרים וטיפים שיעזרו לכם להתמקד ולמצוא את השילוט המתאים ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם.

מחפשים שילוט איכותי לעסק שלכם? פנו עוד היום לאור ראשון דיגיטל ותיהנו ממגוון אפשרויות שילוט יעילות במיוחד, בהתאמה אישית לעסק שלכם!

0.שילוט דיגיטלי – ההמלצות שלנו

שילוט דיגיטלי – ההמלצות שלנו

בימים עברו הם היממו אותנו במקומות מפורסמים כמו טיימס סקוור בניו-יורק ורובע שינג'וקו בטוקיו, אבל כיום הם מתבלטים כמעט מכל פינה: חנויות, קניונים, מתקני ספורט, מועצות אזוריות, צמתים ואפילו בתי ספר. שילוט דיגיטלי – בעבר נחלתם הבלעדית של חברות ענק ועסקים חובקי עולם – הפך בשנים האחרונות לכלי שיווקי וארגוני יעיל ואפקטיבי מאין כמוהו, לכל עסק ולכל מטרה.

קרא עוד…

1. שילוט דיגיטלי

שילוט דיגיטלי ולמה הוא נועד?

שילוט דיגיטלי הינו מסכי לד גדולים יותר או פחות אשר באפשרותם להיות מוצבים בכל מקום, בתים פרטיים, עסקים, חברות גדולות, עיריות, גופים ממשלתיים, קניונים, אצטדיונים של ספורט, על בניינים ברחובות ועוד.
שילוט דיגיטלי במסכי לד לרוב מטרתו פרסום של משהו אך גם יכולה להיות מטרתו לתת אווירה או להעניק מידע לצופים בו או אף למטרה של עיצוב החלל.
מסך ענק יכול להראות לכם למשל טריילר של סרט מסוים בזמן ההמתנה ברמזור אדום, שילוט דיגיטלי למעשה מכיר לכם את הסרט ויתכן ויגרום לכם ולאחרים לראות אותו בעתיד, או הודעה לתושבים על גבי שילוט דיגיטלי ברחוב, כאן שילוט דיגיטלי ממלא תפקיד של מסירת מידע נחוץ. שילוט דיגיטלי על גבי מסכים הינה אחת משיטות הפרסום המוכרות ביותר.

קרא עוד…

2. שלט דיגיטלי

שלט דיגיטלי

להיות הדבר הכי חם בעיר

שלט דיגיטלי זהו שלט בו הפרסומת מוקרנת על מסך לד או על מסך פלזמה. המסרים הפרסומיים מתחלפים בשלט הדיגיטלי, והשלט עצמו מואר ומושך תשומת לב. אין ספק שעם עידן האינטרנט, החדשות הכתובות הולכות ונעלמות, ועם שלטי הדיגיטל, מוכרז הסוף של שלטי החוצות הרגילים.

קרא עוד…

3. שלטי לד

שלטי לד איכותיים – רק באור ראשון דיגיטל!

שלטי לד הם שלטים איכותיים וחזקים במיוחד, אשר משמשים למטרות רבות ומגוונות. שלטי לד משמשים בעיקר עסקים וחברות אשר מעוניינים להודיע על קיומם באמצעות השלטים הללו, ולהתפרסם בקרב אנשים רבים ככל האפשר. שלטי לד מאירים באור חזק וצבעוני, ולכן נראים היטב בכל שעות היום והלילה. אור ראשון דיגיטל מציעה לכם שלטי לד באיכות גבוהה במיוחד, בהתאמה אישית לעסק שלכם ולצרכים שלו.

קרא עוד…

4. שלטי לדים

שלטי לדים מקצועיים – רק באור ראשון דיגיטל!

הדרך הטובה ביותר עבור עסק לגדול, להרוויח ולהשיג לקוחות, היא באמצעות פרסום איכותי, אשר מגיע ללקוחות פוטנציאליים רבים ככל האפשר. ישנן דרכים רבות לפרסם, מדיות אפשריות רבות ודרכים מגוונות להגיע לקהלי יעד שונים. אולם הדרך היעילה ביותר להגיע ללקוחות רבים במיוחד בו זמנית היא פרסום גדול במיוחד, אשר נראה היטב לעין לאנשים רבים ככל האפשר. במילים אחרות – שלטי לדים. חברת אור ראשון דיגיטל משווקת לכם שלטי לדים איכותיים ומקצועיים במיוחד, אשר מתאימים בדיוק לפרסום של העסק שלכם.

קרא עוד…

5. שלט לד

שלט לד איכותי – רק באור ראשון דיגיטל!

שלט לד הוא מוצר משמעותי מאד לעסקים מכל סוג שהוא. שלט לד מאפשר פרסום יעיל של העסק באופן כללי, כמו גם פרסום מתחלף, אשר מאפשר, למשל, להכיר מבצעים חדשים בחנות, מוצרים חדשים של החברה וכן הלאה והלאה. שלט לד הוא שלט מואר אשר מאפשר חשיפה 24 שעות ביממה, ולכן הוא אהוב במיוחד על בעלי עסקים מכל הסוגים. אור ראשון דיגיטל מציעה לכם שלטים איכותיים במיוחד, אשר מותאמים באופן אישי לצרכים של העסק שלכם.

קרא עוד…

6. שלט לדים

שלט לדים איכותי – רק באור ראשון דיגיטל!

שלט לדים הוא אולי האמצעי היעיל ביותר לפרסום של כל עסק שהוא. שלט לדים מאפשר לעסק להתפרסם בכל שעות היום כמו גם בכל שעות הלילה, ולמשוך את עיניהם של עשרות, מאות ואפילו אלפים של לקוחות פוטנציאליים. חברת אור ראשון דיגיטל מאפשרת זאת גם לכם, בזכות מגוון סוגי השלטים האיכותיים שלה, והייעוץ המקצועי והאדיב שלה.

קרא עוד…

7. שלט מואר

שלט מואר

כאשר אתה מגיע להחליט על שלט עבור העסק שלך, עומדות בפניך שתי אופציות עיקריות, שלטים רגילים ושלטים מוארים. יתרונות השלטים המוארים ברורים, יראו אותך גם למרחוק וגם בשעות החושך. אך גם שלטים מוארים נחלקים לסוגים וכל סוג יש להתאים בהתאם לאופי עסק , עיצוב השלט ולתקציב.

קרא עוד…

8. שילוט מואר

שילוט מואר

סימני דרך מרחוק

בשעה טובה יש עסק פעיל ונושם. כעת נשאר לחשוב על השילוט שתשים מחוץ לבית העסק- שילוט רגיל או שילוט מואר. לפני שקופצים על השילוט המואר, שמן הסתם חדשני הרבה יותר ואטרקטיבי הרבה יותר, יש לבחור האם העסק מצריך שילוט מואר, ואם כן- באיזו דרגה, שכן יש כמה סוגי שלטים מוארים.

קרא עוד…

9. שלטים מוארים

שלטים מוארים – רק באור ראשון דיגיטל!

כל עסק מעצם טבעו רוצה לגדול ולהתפרסם כמה שיותר. הדרך לגרום לעסק לגדול היא לגרום ליותר ויותר לקוחות להכיר את העסק ולהגיע אליו, וכמובן להשתמש בשירותיו. ישנן דרכים רבות להגיע ללקוחות וליצור היכרות שלהם עם העסק. שלטים מוארים הם אחת הדרכים היעילות ביותר להיראות ולהיחשף ללקוחות – הם גדולים, נראים למרחקים ומושכים את העין. אור ראשון דיגיל מציעה לכם מגוון רב של שלטים מוארים בכל הגדלים, בדיוק לעסק שלכם.

קרא עוד…

10. שילוט

שילוט יעיל לעסקים – רק באור ראשון דיגיטל!

חלק נכבד, חשוב ובלתי נפרד מהקמה של עסק מכל סוג שהוא הוא בנייה של מקום העסק וסביבתו, ויצירת מודעות לעסק, על מנת שלקוחות יגיעו אליו. הדרך היעילה ביותר להודיע ללקוחות על קיומו של העסק במקום היא באמצעות שילוט. כל עסק, מהקיוסק הקטן ביותר ועד המשרד הגדול ביותר זקוקים לשילוט איכותי אשר יבשר לבאי המקום כי קיים כאן עסק מסוג כלשהו, ואשר יגרום ללקוחות פוטנציאליים להיכנס. אור ראשון דיגיטל מציעים לכם שילוט איכותי לעסקים, אשר יהיה בולט לעין וימשוך אליכם לקוחות רבים!

קרא עוד…

11. שילוט לדים

שילוט לדים

שילוט שבאמת עובד

לפרסומת יש כמה מטרות: למשוך את תשומת הלב של האנשים, להיות זכורה אצל האנשים ולהניע אותם לפעולה. שילוט לד מבצע את שלושת הדרישות האילו מצוין, יותר מכל שלט פרסומת מודפס שתראו ברחוב.

קרא עוד…

12. שילוט לעסקים

שילוט לעסקים

שילוט לעסקים יפרסם את העסק שלך בצורה האידיאלית ביותר, כך תוכל להגיע לכל לקוח שאולי זקוק למוצר אותו אתה מוכר והוא יצפה בשילוט הפרסומי שלך! אל תתבלבל בעל עסק, שילוט לעסקים זו שיטת הפרסום האופטימאלית להצלחה של העסק שלך!
מחפשים שילוט לעסקים? שילוט לעסקים שיצמיח את העסק שלכם לגבהים אחרים? מצאתם!
שילוט לעסקים בחברת אור ראשון דיגיטל

קרא עוד…

13. שילוט חוצות | שלטי חוצות

שילוט חוצות איכותי – רק באור ראשון דיגיטל!

שלטי חוצות הם מדיה פרסומית נפלאה, אשר מתאימה כמעט לכל מוצר או עסק. שילוט חוצות מאפשר פרסום של עסק או מוצר למאות ואף אלפי אנשים בקלות רבה וללא מאמץ – צריך רק להציב את השלט במקומו, וכל השאר נעשה מאליו. אור ראשון דיגיטל מציעה לכם שלטי חוצות איכותיים אשר יסייעו לכם להתפרסם ולגדול בקלות!

קרא עוד…

14. שלטי לד לפרסום

שלטי לד לפרסום, שלט לד לפרסום

להיות הדבר הכי חם בעיר

הפרסומות מחדשות כל הזמן. מה שראינו אנו הצרכנים כבר אתמול, משעמם אותנו היום. בתור צרכנים אנו חשופים לעשרות גירויים מדי יום, ואנו נעניק את תשומת הלב שלנו רק למי שיעניין אותנו הכי הרבה. רק מי שזוהר, מאיר, משמיע רעשים, מצחיק ובעיקר לא צפוי- ימשוך את תשומת ליבנו.

קרא עוד…

15. שלטי לד לחנויות

שלטי לד לחנויות – פרסומת שבאמת מושכת אנשים

פרסומת רגילה היום כבר לא תופסת את העין של הלקוחות. פרינט, שלט חוצות ואפילו טלוויזיה עובר ליד הלקוחות והלקוחות רק מחכים ללחוץ על כפתור "דלג" ביוטוב, וכלל לא קוראים את שלטי החוצות. שלטי לד לפרסום העסק שלך זוהי צורת פרסומת אחרת, חדשה ומעניינת.

קרא עוד…

16. שלטים לעסק

שלטים לעסק

הפנים של העסק

שלטים לעסק הן הפנים של העסק. אדם שעובר על פני מרכז חנויות של חנויות שאינו מכיר, יבחר אם להיכנס אל החנות לפי השלט. אם השלט היה אטרקטיבי מספיק בעיניו, הוא יכנס, אם לא- הוא ילך לחנות הצמודה אליו שנראית מושכת יותר, ואתה תפספס קונה פוטנציאלי.

קרא עוד…

17. שלטים לעסקים

שלטים לעסקים

מעוניין לפרסם את העסק שלך? הגעת למקום הנכון, פרסום העסק זו הדרך הנכונה ביותר והבטוחה ביותר להגיע אל יעד ההצלחה שלך, אם כך איך כדאי לפרסם את העסק אולי על ידי שלטים לעסקים?

פרסום העסק- הדרך להצלחה עסקית אמיתית.

קרא עוד…

18. שלטים אלקטרוניים

שלטים אלקטרוניים לכל מטרה!

בניגוד לתפיסה שמסכים של שלטים אלקטרוניים מיועדים אך ורק לפרסום של מוצרים שונים, שלטים אלקטרוניים נועדו גם להצגת מידע, אם בתוך החברה כלוח מודעות, במכללות, אוניברסיטאות, בתי ספר וכד' ואם ברחובות, בתי חולים ומרפאות כהצגת מידע ללקוח ולתושב.
שלטים אלקטרוניים מציגים את מודעת פרסום המידע או הפרסומת על גבי מסכי לד איכותיים עם רזולוציה מן השורה הראשונה.

קרא עוד…

19. איך לבחור מסך לד

איך לבחור מסך לד

  1. מסך LED הוא מערך פיקסלים שמורכב מ-LED (דיודות פולטות אור) בודד או מרובים. באמצעות השימוש במצב בקרה מסוים, מסך ה-LED מיועד להצגת גרפיקה, טקסט או מידע אחר. בעת בחירת תצוגת ה-LED הטובה ביותר ליישום שלך, כדאי שתתמקד בפונקציונליות ובשימושיות שלו.
  2. הבדלים בין מסך LED והתקני תצוגה אחרים
    בהשוואה ל-CRT ‏(שפופרת קרן קתודית),‏ LCD (תצוגת גביש נוזלית), PDP (לוח תצוגת פלזמה) וכו', מסך ה-LED מביא בהירות גבוהה יותר, ומתאים ליישומים פנימיים וחיצוניים שונים. בנוסף, ניתן לשנות את גודל מסך ה-LED בהתאם לצרכים השונים, דבר שלא ניתן לעשות בהתקני תצוגה אחרים.

קרא עוד…

20. מסך לד

מסך לד

אור ראשון דיגיטל גאה להציג שירותי מכירה והתקנה של מסכי לד איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, ועם השירות הטוב ביותר!

רכישה של מסך לד ותפעולו חייבת להיעשות בצורה הנכונה והחכמה ביותר. הטכנולוגיה מציעה כיום מגוון רחב של פתרונות המשתנים מאוד באיכותם ויעילותם. בעל עסק, חנות, ארגון או מרכז מסחרי  אינם יכולים להרשות לעצמם להתעסק בתקלות, התקנות מסורבלות, שימוש לא נוח או בזבוז אנרגיית חשמל לשווא, בפרט כאשר מדובר במוצר בעל משמעות רבה בצורך שלו עבור כל אחד הבוחר להשתמש בו. לכן חשוב מאוד לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לגבי מקום רכישת מסכי לד והחברה המתפעלת.

קרא עוד…