מסך לד

לבחור חכם, לבחור אור ראשון דיגיטל

אור ראשון דיגיטל גאה להציג שירותי מכירה והתקנה של מסכי לד איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, ועם השירות הטוב ביותר!

רכישה של מסך לד ותפעולו חייבת להיעשות בצורה הנכונה והחכמה ביותר. הטכנולוגיה מציעה כיום מגוון רחב של פתרונות המשתנים מאוד באיכותם ויעילותם. בעל עסק, חנות, ארגון או מרכז מסחרי  אינם יכולים להרשות לעצמם להתעסק בתקלות, התקנות מסורבלות, שימוש לא נוח או בזבוז אנרגיית חשמל לשווא, בפרט כאשר מדובר במוצר בעל משמעות רבה בצורך שלו עבור כל אחד הבוחר להשתמש בו. לכן חשוב מאוד לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לגבי מקום רכישת מסכי לד והחברה המתפעלת.

חברת אור ראשון דיגיטל – הבחירה הנכונה

חברתנו מספקת מידי יום שירות תפעולי, מכירה והתקנות של מסכי לד ברחבי הארץ, למגוון רחב מאוד של רוכשים, מוסדות, ארגונים, מפעלים, חנויות, קניונים, יישובים וכו'. הניסיון הרב שצברנו מספק יתרון בולט ללקוחות שלנו. הלקוחות יכולים ליהנות מהידע הרב להתאמת מסכי הלד הנדרשים ללקוח לאחר ניתוח צרכים יסודי ומקצועי וגם ליהנות משירותי התקנה ותפעול הלכה למעשה בשטח. בעזרת חבילה כוללת זאת הלקוח יבטיח הנאה מרובה משימוש מקסימאלי ושוטף במסכי לד שרכש.

על ייעוץ נכון…

ישנם מגוון רחב מאוד של אופציות לשילוט דיגיטלי באזורים פתוחים או מקורים, הדרך להתאמה איכותית של מסכי לד לצרכי הלקוח עוברת בבחינה מקיפה של מספר גורמים, כגון: שעות הפעילות ביום(לילה או יום, זמן שקיעה וכו'), מספר השעות שהמסך צריך לפעול ברצף, גודל המסך המתבקש על פי מיקום המסך וביחס למרחק הצפייה הממוצע, זמן הצפייה של הצופה הממוצע, וכן רמת החיסכון באנרגיה המתבקשת.

כמו כן, יש להתאים את הצורך בתפעול היומי לסוג המסך לדוגמא מסך הנועד לעדכון יומי ושינויים יומיים צריך להיות נגיש יותר ונוח יותר ברמת ההפעלה והשימוש ולא להיות תלוי בגורם חיצוני כמו מפעיל מטעם החברה וכו', לעומת זאת מסך שתחלופת המידע בו הינה אחת לשבוע או יותר יכולה להעשות בצורה מסורבלת מעט יותר במידה והדבר מאפשר לחסוך מעט בעלויות המסך בפעם הראשונה בצורה משמעותית.

צבעים טקסטים ותמונות

על מנת שנתאים את המסך בצורה איכותית לשימוש יש לדעת את סוג המידע שיוצג על מסכי לד אלו, האם מדובר על תמונה, טקסט או סרטונים. השינוי במוצגים משפיע באופן ישיר על סוג המסכים האפשריים וכן על עלות המסך. לכן, אם אתם יישוב המציג רק מידע אודות פעילויות ועדכונים לתושבים ייתכן וכדאי שתחסכו ותרכשו מסכים פשוטים יותר, אך לעומת זאת אם אתם קניון או מרכז מסחרי, הבחירה במסך אינטראקטיבי המסוגל להציג סרטונים באיכות גבוהה במיוחד היא הבחירה הנכונה עבורכם. כאמור כל צרכן על פי הצורך שלו. חברתנו תייעץ לכם בנושאים אלו על מנת לאפשר לכם לבחור את המוצר הטוב ביותר לו אתם זקוקים, מסכי לד המתאימים לצרכים שלכם בדיוק, לא יותר ממה שצריך ולגרום להוצאות מיותרות ברכישה ובשוטף ובוודאי שלא פחות ממה שאתם צריכים.

יחד עם זאת, לעולם לא נמליץ לכם על מסכי לד שאינם איכותיים רק בכדי לחסוך. מסכי לד שאינם איכותיים אינם אופציה לבחירה מבחינתנו. מסך שאורך החיים שלו קצר, שצפוי להתקלקל פעמים רבות ובכלל שהניסיון שלנו מצביע על כך שהוא לא מוצר איכותי לא יומלץ על ידנו גם לא במקרה שבו השימוש במוצר הוא שימוש בסיסי.

כל מסכי לד של אור ראשון דיגיטל הינם מסכים שאנו מייבאים, הינם מסכים איכותיים מבחינת אורך חיי המסך, הצורך שלו בתחזוקה שוטפת בסיסית ועם מינימום תקלות על פי הניסיון שלנו. את כל שאר הפרטים של חדות תמונה, חסכון באנרגיה, אפשרויות תצוגה ניתן להתאים על פי צורך ובקשה.

על השירות של אור ראשון דיגיטל

חברתנו דוגלת במתן שירותים מתקדמים הן טכנולוגית והן ברמת ההון האנושי. צוות המכירות שלנו יודע לספק לכל לקוח את הייעוץ המדויק והנכון ביותר עבורו, וצוות השטח שלנו הינו מיומן ומנוסה בהתקנת כל סוגי השילוט הדיגיטלי. ניתן לראות באתר שלנו את מגוון החברות והארגונים הגדולים הנהנים כיום משירותי המכירה והטיפול השוטף של אור ראשון דיגיטל.

 

נשמח שתהיו גם אתם בין לקוחותינו המרוצים.
התקשרו עכשיו ותיהנו מהשירות האיכותי והמקצועי של אור ראשון דיגיטל.