שלטים אלקטרוניים לכל מטרה!

בניגוד לתפיסה שמסכים של שלטים אלקטרוניים מיועדים אך ורק לפרסום של מוצרים שונים, שלטים אלקטרוניים נועדו גם להצגת מידע, אם בתוך החברה כלוח מודעות, במכללות, אוניברסיטאות, בתי ספר וכד' ואם ברחובות, בתי חולים ומרפאות כהצגת מידע ללקוח ולתושב. שלטים אלקטרוניים מציגים את מודעת פרסום המידע או הפרסומת על גבי מסכי לד איכותיים עם רזולוציה מן השורה הראשונה.

שלטים אלקטרוניים למרות של פרסום עסקים, חברות, חנויות ומוצרים:

ובכל זאת, השימוש המרבי של שלטים אלקטרוניים הוא בפרסום של עסקים וחברות למיניהם, פרסום של מוצרים על ידי פרסומות או פוסטרים, מי שהיה ברחוב הטיימס סקוור בניו יורק, או מספיק שצפה בכמה סרטים או סדרות שמתרחשים שם וראה זאת כחלק מן התפאורה של המקום בוודאי יבין על מה מדובר, שלטי חוצות עם תמונות ענק ופרסומות צבעוניות ומאירות, פרוסים על בניינים וצועקים לכם לצפות בהם. שיטת פרסום בדרך של שלטים אלקטרוניים מוכיחה את עצמה שוב ושוב, פעם אחר פעם, בין אם בקידום של סדרה או סרט העומדים לצאת לאור, ספר שעומד לצאת לדפוס, או מוצר מהפכני שמבקש להראות לכם את יתרונותיו ומדוע כדאי לכם לקנות דווקא אותו.

שלטים אלקטרוניים קונים בחברת אור ראשון!- למה?

התשובה היא פשוטה. חברת אור ראשון מייבאת שלטים אלקטרוניים איכותיים ברמה וברזולוציות הטובות ביותר מן החברה הידועה והטובה בעולם- חברת סאן-סונג מסין. כ-70% של שלטים אלקטרוניים המוצגים בטיימס סקוור בניו יורק הינם מיצרים בחברת סאן סונג, אנו חברת אור ראשון המייבאים הבלעדיים בישראל של חברה מנצחת זו, לכן, אם אתם צריכים שלטים דיגיטליים לכל מטרה, אם למטרות של פרסום ואם למטרות אחרות, פנו אלינו וניתן לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר בתחום. אם אתם באמת מעוניינים לפרסם את העסק שלכם בענק- שלטים אלקטרוניים במבחר גדול של מסכי לבד בצבעים וגדלים שונים יעשו לכם את העבודה ויביאו את העסק והמוצר שלכם לשגשוג מרבי. אל תהססו, צרו עמנו קשר עוד היום, ותקבלו הצעת מחיר הוגנת על המוצר האיכותי ביותר בשוק.