אודותינו

חברת אור ראשון דיגיטל מתמחה ביבוא, שיווק ותפעול של מסכי לד מתקדמים ובפתרונות של שילוט דיגיטלי למגוון רחב של לקוחות – עסקים פרטיים וחנויות, אצטדיונים וקניונים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, עיריות ועוד.

אנו פועלים באמצעות טכנולוגיות חדשניות ופיתוחים בלעדיים, המעניקים פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח, עסק או חברה: בפנים המבנה או מתחת לכיפת השמיים, לצורכי פרסום ומכירות, עיצוב, מידע, אווירה או תקשורת פנים-ארגונית.

אנו יודעים (ואוהבים!) להפוך כל רעיון או צורך למציאות, ולהעניק למסרים ולמוצרים שלכם בולטות מקסימלית, תהודה רבה וכל מה שדרוש כדי לשווק, לקדם ולמכור!

מסכי הלד שלנו, במבחר גדלים ורזולוציות, מיוצרים על ידי אחת החברות המובילות בעולם, ומעניקים אפשרויות מגוונות ומתקדמות לשילוב של צבעוניות, טקסטים, תמונות, אנימציות ווידאו. לכל המסכים מערכת ניהול תוכן קלה ונוחה, הניתנת לתפעול מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט, ומאפשרת סנכרון מושלם עם פלטפורמות דיגיטליות נוספות.

במהלך השנים פיתחה אור ראשון דיגיטל מספר מוצרים בלעדיים מובילים, שהציבו אותה בקדמת הטכנולוגיה של הפרסום הדיגיטלי: תפוח אפל מרהיב למיתוג חנויות סלולר; אייפון 5 ענק להעברת מסרים פרסומיים ומכירה ישירה; ועמדת הטענה ייחודית לטלפונים סלולריים, המציגה תכנים פרסומיים.

כל המוצרים שלנו מאושרים על ידי מכון התקנים האירופי והישראלי, מאופיינים באיכות הגבוהה ביותר, עמידים לכל תנאי מזג האוויר ובעלי אורך חיים ממושך. נוסף לכך, אנו מוציאים בכל שנה גרסאות חדשות בעלות יכולות משופרות, דבר הממקסם ללא הרף את יכולות מוצרינו.

באמצעות הניסיון, היכולת הטכנולוגית ורוח החברה, אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך: מבחירת המסך המתאים לכם ביותר, קביעת המסרים ועיצובם; דרך עבודת הפיתוח, ההתקנה, הנראות והמיקום; ועד לתמיכה הטכנית, הפקת התכנים וניהולם.

הכל כדי שהמסרים שלכם יבלטו, יועברו בצורה הטובה ביותר, ימכרו, ישווקו, יכוונו – או כל יעד ומטרה אחרת שתציבו.

היצרן

אור ראשון דיגיטל היא המשווקת הבלעדית בישראל של חברת סאן- סונג הסינית, אחת מיצרניות מסכי הלד המובילות בעולם. חברת סאן סונג נבחרה על ידי ממשלת סין להיות ספקית מסכי הלד באולימפיאדת בייג'ינג 2008, מה שהציב אותה בחזית הטכנולוגית והקדמה בתחום.

המסכים של סאן סונג מצטיינים באיכות גבוהה במיוחד, בעמידות ובאורך חיים ממושך. החברה אחראית לאלפי פרויקטים גדולים בכל רחבי העולם. בין היתר, מספקת סאן סונג
כ-70% אחוז מהמסכים בטיימס סקוור (ניו יורק), בטוקיו סנטר (טוקיו) ובאתרים מרכזיים בצרפת, ספרד, רוסיה ועוד.

רוצים להיות זכיינים שלנו?

הזכיינים של אור ראשון דיגיטל נהנים מבלעדיות בשיווק הפיתוחים החדשניים שלנו בארצם, וזוכים להיות מובילי שוק.
הפיתוחים של אור ראשון דיגטיל
צור קשר

צור קשר

להתייעצות טלפונית ללא תשלום או לקביעת פגישה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
פרטי צור קשר