מהו שילוט דיגיטלי ולמה הוא נועד

מהו שילוט דיגיטלי?

שילוט דיגיטלי הינו מסכי לד גדולים יותר או פחות אשר באפשרותם להיות מוצבים בכל מקום, בתים פרטיים, עסקים, חברות גדולות, עיריות, גופים ממשלתיים, קניונים, אצטדיונים של ספורט, על בניינים ברחובות ועוד. שילוט דיגיטלי לעסקים במסכי לד לרוב מטרתו פרסום של משהו אך גם יכולה להיות מטרתו לתת אווירה או להעניק מידע לצופים בו או אף למטרה של עיצוב החלל. מסך ענק יכול להראות לכם למשל טריילר של סרט מסוים בזמן ההמתנה ברמזור אדום, שילוט דיגיטלי למעשה מכיר לכם את הסרט ויתכן ויגרום לכם ולאחרים לראות אותו בעתיד, או הודעה לתושבים על גבי שילוט דיגיטלי ברחוב, כאן שילוט דיגיטלי לעסקים ממלא תפקיד של מסירת מידע נחוץ. שילוט דיגיטלי על גבי מסכים הינה אחת משיטות הפרסום המוכרות ביותר.

הטרנד של שילוט דיגיטלי פרץ בכל העולם!

שילוט דיגיטלי מוכר לכולנו מאזור הטיימס סקוור בניו יורק, כאשר כל בניין מכוסה בהמון מסכים מכל עבר, מסכי פרסומות ענקיים בכל תחום, סרטים, מוצרים, והכל ענק, איכותי וצבעוני! אך לא עוד, לא רק בניו יורד מככב שילוט דיגיטלי, מאחר וכיום המחירים של ייצור מסכי לד באיכות גבוהה ירדו, כל עיר וכל עסק יכול להרשות לעצמו לפרסם באמצעי יעיל זה שיכול להגיע לכל העוברים והשבים ברחוב, אם בעזרת סרטונים קצרצרים על המוצר או בעזרת פוסטר ולוגו אשר מעבירים את המסר ללקוח הפוטנציאלי.

היכן משיגים שילוט דיגיטלי איכותי?

חברת אור ראשון הינה חברה אשר נותנת פתרונות של שילט דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר בשוק התעשייה הזה. אנו חברה בעלת ניסיון רב אשר מתעסקת בתחום של שיווק, יבוא וכמובן תפעול של שילוט דיגיטלי על מסכי לד במגוון סוגים ובאיכות הגבוהה ביותר אשר נותנים לכם פתרונות מתקדמים על גבי המסך של צבעוניות, טקסטים, אנימציות, סרטונים וכו', אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות, החל מלקוחות של עסקים קטנים ועד לחברות גדולות, אצטדיונים, עיריות וקניונים. אם אתם מעוניינים בשיטת פרסום מתקדמת, פנו אלינו לחברת אור ראשון ונשמח לתת לכם שירות ומוצר איכותיים.

© Copyright 2013 Or Rishon Digital. All rights reserved.