שילוט לדים

שילוט שבאמת עובד

לפרסומת יש כמה מטרות: למשוך את תשומת הלב של האנשים, להיות זכורה אצל האנשים ולהניע אותם לפעולה. שילוט לד מבצע את שלושת הדרישות האילו מצוין, יותר מכל שלט פרסומת מודפס שתראו ברחוב.

שילוט לדים הולך וצובר תאוצה בישראל. בעולם הוא כבר נפוץ, אך כמו כל דבר אחר- לישראל שילוט לדים הגיע יחסית בתקופה האחרונה. שילוט לדים הוא צבעוני ובוהק. בתוך השגרה הרגילה של מודעת פרינט עומדות ושלטי חוצות נדושים, שילוט לד מהווה פרסומת יוצאת דופן. משום היותו פריט יוצא דופן בנוף הרחוב, הפרסומת כבר מושכת את תשומת לב העוברים והשבים.

השונות של שילוט הלדים ברחבי הנוף הישראלי והבולטות שלהם, גורמים למסר להיות בולט עוד יתר ולהיות זכיר, וזה בעצם מה שכל פרסומאי יכול לרצות שהפרסומת שלו תהיה- מושכת תשומת לב וזכירה.

שילוט לדים הוא שילוט אטרקטיבי המושך את העין

שילוט לד יכול להגיע בהתאם לגודל הרצוי ולשטח הפנוי שיש לך לתליית השלט. הוא יכול לכסות קיר שלם, כמו למשל בקמפייני ענק של בחירות, או כמה מטרים בסך הכל. בשילוט לדים תוכל לשלב בבת אחת גם תמונות באיכות מעולה, גם טקסטים וגם וידאו ואנימציה. שילוב כל האלמנטים לא יהפוך את הפרסומות לעמוסה משום שמדובר באנימציה- טקסט יופיע לצד תמונה ואז יעלם, ואת התמונה תתחלף וכן הלאה. התנועה עצמה מושכת את העין ותעזור למסר שלך לבלוט ולהיות זכור על ידי העוברים ושבים החשופים לעשרות פרסומות במהלך היום.

שילוט לדים קל מאוד לתפעול. לכל מסך לד ישנה מערכת ניהול. את הגישה למערכת הניהול ניתן להשיג בעזרת כל מחשב רגיל ואינטרנט, ודרכם לנהל ולתזמן את הפרסומות בשילוט הלד. במידת הצורך ,אם מוצבים כמה מסכי לד האמורים להיות מתוזמנים אחד עם השני או עם מדיה אחרת, ניתן לבצע סנכרון בעזרת מערכת הניהול של שילוט הלדים.

שילוט לדים הוא שילוט אטרקטיבי המושך את העין. הוא שונה ומקורי ויגרום לאנשים לזכור את עסק שלך. שילוט לדים קל מאוד לתפעול בעזרת כל מחשב ואינטרנט.אם אתה מחפש שילוט שבאמת עובד עבור עסק שלך- פנה לחברת אור ראשון דיגיטל ואנו נשמח לייעץ לך בכל הנוגע לפתרונות פרסום ושיווק עבור העסק שלך.