שילוט לעסקים יפרסם את העסק שלך בצורה האידיאלית ביותר, כך תוכל להגיע לכל לקוח שאולי זקוק למוצר אותו אתה מוכר והוא יצפה בשילוט הפרסומי שלך! אל תתבלבל בעל עסק, מדובר בשיטת הפרסום האופטימאלית להצלחה של העסק שלך! מחפשים שילוט לעסקים שיצמיח את העסק שלכם לגבהים אחרים? מצאתם!

שילוט לעסקים בחברת אור ראשון

חברת אור ראשון הינה חברה אשר מתמחת בשיווק יבוא וכמובן תפעול של מערכות שילוט לעסקים במגוון סוגים של מסכי לד איכותיים ברמות הגבוהות ביותר אשר קיימות בתעשייה זו. שלטים לעסקים נבנים על גבי מסכי לד בגדלים, צבעים ואיכויות שונות יחד עם תמונת פוסטר של הפרסומת שלכם או עם סרטון קצר אשר יעביר את המסר הפרסומי לצופה שלמעשה יכול להיות הלקוח הבא בעסק שלך, חשוב לשים לב במידה והחלטתם על שילוט לעסקים עם פרסומת שבנויה על סרטון, שהסרטון לא יעבור את ה5-10 שניות, שילוט לעסקים לרוב יתופעל ויתלה באזור של רמזורים שם ישנה שהות קצרה ללקוח הפוטנציאלי לצפות במסך באם הוא עובר בכביש או עוצר ברמזור אדום, כמובן שגם הולכי הרגל לא יפספסו את המסר. אנחנו בחרת או ראשון משווקים בלעדיים בישראל של מסכי שילוט לעסקים של חברת סאן –סונג הסינית אשר ידועה כמובילה בעולם בתחום זה. רוב המסכים שבאזור הטיימס סקוור שבניו יורק הם תוצרת של חברת סאן- סונג, וגם באולימפיאדות הגדולות המסכים נוצרו משם, מה שמצביע על גדולתה ואיכותה הגבוה של תוצרת החברה.

במגוון ענק של מסכים!

אנו בחברת אור ראשון נותנים לכם לבחור ממגוון של מסכי לד איכותיים, מסכים פנימיים, מסכים חיצוניים, בשלושה צבעים, בצבע אחד, בצבע מלא ועוד, מסכים בגדלים שונים ובאיזו רזולוציה שתרצו! אנו אחראיים לספק לכם את המוצר הטוב ביותר בתחום מסכי הלד לצורכי שילוט בעסקים ולצרכים נוספים כמו למשל תקשורת פנים ארגונית בתוך חברות. בואו לבחור לכם שילוט לעסקים באור ראשון ותראו שלא תתחרטו, תוכלו גם ליהנות מפיתוחים מיוחדים וחדשניים נוספים של חברתנו. התקשרו עכשיו!