שילוט מואר

סימני דרך מרחוק

בשעה טובה יש עסק פעיל ונושם. כעת נשאר לחשוב על השילוט שתשים מחוץ לבית העסק- שילוט רגיל או שילוט מואר. לפני שקופצים על השילוט המואר, שמן הסתם חדשני הרבה יותר ואטרקטיבי הרבה יותר, יש לבחור האם העסק מצריך שילוט מואר, ואם כן- באיזו דרגה, שכן יש כמה סוגי שלטים מוארים.

אם העסק שלך נמצא במקום שוקק חיים בלילה, או פונה לכביש ראשי ואתה מתעתד לפתוח את העסק בלילה- אין ספק כי שילוט מואר הוא הכרחי בשבילך. שלט רגיל לא יבלוט בלילה ולא יספר לעוברים ושבים כי אתה נמצא וכי אפשר לקנות ממך.

הקונים יתהו מדוע לא יכולת גם אתה לרכוש שילוט מואר

שלט מואר ימשוך את עין הקונים שיחפשו אחר בית עסק פתוח בשעות הלילה. גם אם אתה בעל עסק בתוך קניון או מרכז חנויות, תצטרך לרכוש שילוט מואר. ברוב הקניונים אחד הנהלים הוא להציב שילוט מואר שיידלק גם בשעות הבוקר. בכל מקרה, אם החנויות הצמודות אליך מתהדרות בשילוט מואר, לא תוכל להרשות לעצמך פחות מכך, כי ההשוואה תהיה בלתי נמנעת אצל הקונים שיתהו מדוע לא יכולת גם אתה לרכוש שילוט מואר. הסיבות בהן ניתן לוותר על שילט מואר הן כאשר אינך מתכוון כלל להפעיל את העסק בלילה .זכור כי בישראל בחורפים עדיין יום עבודה וחשוך בחוץ,כך שאם אתה רוצה לבלוט גם בחורף- בכל זאת תצטרך שילוט מואר.

יחד עם כל הנאמר לעיל, את דרגת האור וצורת התאורה אתה יכול לבחור בהתאם לדרישות עסק. האם אתה רוצה שיזהו אותך למרחוק גם בלילה? בחר בתאורת ניאון. אם אתה רק רוצה שיזהו אותך בימות החורף החשוכים, ואינך פותח את העסק הלילה- תאורת לד יכולה להיות יעילה ביותר עבורך. גם מעניינת ואטרקטיבית וגם חסכונית בחשמל. תוכל גם להתקין מנורה מעל השלט הרגיל ובכך להפוך בקלות את השלט לשילוט מואר. מדובר בפתרון מוכר וידוע הנהוג בשלטי חוצות המוצבים ביציאות העיר. גם ישנה תאורה, וגם חסכונית בחשמל.

חברת אור ראשון דיגיטל מזמינה אותך להרים טלפון ולהתייעץ עם מומחים בתחום השילוט הדיגיטלי. תוכל לקבל ייעוץ איזה שלט הכי מתאים לעסק שלך לפי צרכי העסק ולהתאים פתרונות שילוט נוספים.