שלטים לעסק

הפנים של העסק

שלטים לעסק הן הפנים של העסק. אדם שעובר על פני מרכז חנויות של חנויות שאינו מכיר, יבחר אם להיכנס אל החנות לפי השלט. אם השלט היה אטרקטיבי מספיק בעיניו, הוא יכנס, אם לא- הוא ילך לחנות הצמודה אליו שנראית מושכת יותר, ואתה תפספס קונה פוטנציאלי.

השלטים בעסק פונים לשלוש קבוצות שונות- כאלו שלא מכירים את עסק שלך וכאלה המחפשים עסק המציע את שירותי העסק שלך, ולא משנה להם אם זו תהיה המסעדה שלך בה הם יוכלו או מסעדה אחרת, הם בסה"כ מחפשים אוכל. הקבוצה השלישית כבר מכירה את העסק שלך והשלט בכניסה עוזר לה להתמצא טוב יותר.עבור כל אחת מהקבוצות השלטים לעסק מספרים סיפור אחר ומעבירים מסר שיווקי אחר.

השלטים לעסק צריכים לבטא נכונה את אופי והאווירת העסק

עבור אנשים שלא מכירים את העסק שלך, השלטים לעסק צריכים לבטא נכונה את אופי והאווירת העסק. זו הסיבה ששלט לבר יהיה בצבעים דומיננטיים וחזקים, לרוב אדומים ושחורים, ומסעדה צמחונית תתהדר בצבעי פסטל וירוק ופרחים. מסעדה צמחונית בעלת שלט אדום על רקע שחור תשדר מסר מוטעה לקונים, שיחשבו שלפניהם מסעדה סינית או מסעדת בשר.

מלבד ביטוי נכון של העסק, השלטים לעסק צריכים להיות אטרקטיביים מספיק. אם הלקוח אינו מכיר את החנויות מולו, הוא יבחר לאיזו חנות לנכנס לפי העיצוב שימשוך אותו יותר. העיצוב מתחיל בשלטים לעסקים וכולל אף את חלונות הראווה. כל התמונה כולה תגרום ללקוח אם להיכנס לעסק שלך ולקנות אצלך, או אם לקנות אצל העסק הסמוך אליך.

הקבוצה השנייה היא קבוצת אנשים שמחפשת בדיוק באמצע הלילה פיצרייה, או כל שירות אחר שהעסק שלך נותן. עבורם השלטים לעסק חייבים להיות בולטים ובוהקים, שכן הם לא יודעים היכן העסק שלך נמצא, ומחפשים אותך. כל איתות מרחוק בדמות שלט מואר יעזור להם להגיע בקלות לעסק שלך.

לא משנה לכמה קבוצות נחלק את קהל היעד, המטרה היא אחת- להביא לקוחות אל בית העסק. חברת אור ראשון דיגיטל מתמחה בעיצוב שלטים לעסק, כולל שלטים מוארים, מסכי לד ועוד. עם השלטים של חברת אור דיגיטל תגרום לכל לקוח להיכנס אל בית העסק של ולא אל העסק הסמוך אליך.