שלטי לד לחנויות

פרסומת שבאמת מושכת אנשים- שלטי לד לחנויות

פרסומת רגילה היום כבר לא תופסת את העין של הלקוחות. פרינט, שלט חוצות ואפילו טלוויזיה עובר ליד הלקוחות והלקוחות רק מחכים ללחוץ על כפתור "דלג" ביוטוב, וכלל לא קוראים את שלטי החוצות. שלטי לד לפרסום העסק שלך זוהי צורת פרסומת אחרת, חדשה ומעניינת.

השלט על הרגיל שעל החנות כבר הפך לחלק מהנוף. העוברים והשבים כל כך רגילים לראות אותו, עד שבכלל לא שמים לב שהוא קיים. שלטי לד לחנויות ימשכו את העין של הלקוחות, יגרמו להם להם לעצור לקרוא מה שכתוב על השלט ולהיכנס לחנות. גם אם הלקוחות יעברו עם הרכב ליד השלט, הם יזכרו אותו, ויחזרו לאחר מן לחנות.

לעצור לקוחות ולגרום להם להיכנס לחנות שלכם

אם אתה כבר משקיע בשלט לחנות שלך, כדאי גם להשקיע ולוודא שהשילוט מספר לכל העוברים והשבים על החנות, מושך את תשומת ליבם ויוצר באז מסביב לחנות. שלטי לד לחנויות עונים בדיוק על ההגדרה הזו. חברת אור ראשון דיגיטל תעניק למסר שלכם בולטות נוספת בעזרת מסכי לד לחנויות. המסך יוצב לבחירתכם מחוץ לחנות, בצומת מרכזי בעיר וכיוצא בזה, ויפרסם את המסר שלכם בצורה אטרקטיבית. לא מדובר על פרסום יבש של שם החנות בלבד. ניתן להקרין על המסך את הלוגו בצורה מתחלפת, לשנות צבעים וכיד הדמיון הטובה עליכם- כל הפתרונות הנכונים כיצד לעצור לקוחות ולגרום להם להיכנס לחנות שלכם.

חברת אור ראשון דיגיטל היא חברה המתמחה במתן פתרונות פרסום לעסקים. תוכלו למצוא אצלנו מסכים לקניונים, לתעמולת בחירות וגם שילוט דיגיטלי לעסקים פרטיים. לכל עסק מותאם שלט לד בהתאם לדרישה של בעל העסק ובהתאם לפתרון השיווקי אותו אנו מחפשים. הפרסומות שתוצג בשלט הלד תתואם אישית עבור העסק, ואינה משווקת כסרט רץ עבור כל העסקים שפונים אלינו.

אנחנו בחברת אור ראשון דיגיטל מאמינים שהעסק שלך ייחודי מסוגו, וככזה, הוא חייב שלט לד לחנויות המותאמים בדיוק לאופי ולסגנון של העסק. שלטי לד לחנויות זה הכיוון אליו צועדים שלטי הפרינט והחוצות, ואם אתה רוצה פרסום יעיל עבור העסק שלך, פרסם את העסק שלך בצורה הכי טובה שקיימת.