להיות הדבר הכי חם בעיר עם שלטים דיגיטליים

שלט דיגיטלי זהו שלט בו הפרסומת מוקרנת על מסך לד או על מסך פלזמה. המסרים הפרסומיים מתחלפים בשלט הדיגיטלי, והשלט עצמו מואר ומושך תשומת לב. אין ספק שעם עידן האינטרנט, החדשות הכתובות הולכות ונעלמות, ועם שלטי הדיגיטל, מוכרז הסוף של שלטי החוצות הרגילים.

בכל מקום בו בית העסק ממוקם, שלט דיגיטלי מתאים יכול לסייע. את גודל השלט הדיגיטלי נתאים לחזות בית העסק, בצורה שתבליט את בית העסק. אך שלט דיגיטליים לא חייבים להימצא מעל בית העסק ולציין את מיקומו. לאחר שבוחנים את האפשרויות להצגת השילוט, שלטים דיגיטליים יכולים להיות מוצבים באינספור מקומות מרכזיים אחרים ולפרסם שם את העסק שלך.

לעטוף את השלט עצמו בקונספט דיגיטלי, שיווקי מעניין

שלטים דיגיטליים ניתן להציב בצומת תחבורה עמוסה. לרוב נמצא שלטים דיגיטליים אילו ליד קניונים, ובהם פרסומות על חנויות הקניון. היתרון להצבת השלט הדיגיטלי בצומת עמוסה ברור בהחלט – כל רמזר אדום מתחלפים האנשים הצופים בפרסומות. הפרסומות המוצגות על גבי שלט דיגיטלי הנן קצרות ובעלות מסר חד וחלק ומשום כך הן זכירות. בנוסף, שלט דיגיטלי ניתן להציב כשלט הכוונה אשר יכוון אנשים לעסק שלך. היתרון כאן כפול- גם פרסום עבור בית העסק וגם הכוונה עבור מי שמכיר את העסק, אך מסתבך למצוא את המיקום של העסק.

כאשר אנו מדברים על שילוט דיגיטלי מיד קופצת לראש תמונת שלט מלבני רגיל. אכן, יש שלטים דיגיטליים כאלו, אך אם תפנו לחברה יצירתית שתספק לכם את השלט הדיגיטלי, היא תוכל לעטוף את השלט עצמו בקונספט שיווקי מעניין. למשל חברת אר ראשון דיגיטל אשר עיצבה מסכי אייפון 5 גדולים שישמשו כשלטים דיגיטליים המספקים מידע ופרסומות.

חברת אור ראשון דיגיטל מספקת שלטים דיגיטליים ברזולוציות שונות ובגדלים שונים. כל שלט דיגיטלי אשר תרכשו מחברת אור ראשון דיגיטל עמיד גם בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר שיש בישראל, כולל סופות חול וגשמים. חברת אור ראשון מלווה את הלקוחות לאורך כל התהליך עד לתוצאה משביעת רצון של הלקוח. בכל שאלה תוכלו להתייעץ עם צוות המומחים שלנו, לבנות קונספט שיווקי ביחד עם המומחים ולהתאים שלט דיגיטלי שימשוך לקוחות רבים אל העסק שלכם.