שלט מואר

כאשר אתה מגיע להחליט על שלט עבור העסק שלך, עומדות בפניך שתי אופציות עיקריות, שלטים רגילים ושלטים מוארים. יתרונות השלטים המוארים ברורים, יראו אותך גם למרחוק וגם בשעות החושך. אך גם שלטים מוארים נחלקים לסוגים וכל סוג יש להתאים בהתאם לאופי עסק , עיצוב השלט ולתקציב.

בעבר השלטים המוארים שהיו נפוצים היו שלטי מלבן עם תאורת פלורוסנט פנימית. מדובר בשלט שהאיר למרחוק אך גם צרך המון חשמל. בנוסף, המלבן הלבן היווה מסגרת ללוגו -שם העסק, וביחד עם עיצוב ופונטים מיושנים, נתקבע בזיכרוננו כשלט מואר מיושן. כיום יש סוגים נוספים של שלטים מוארים, אותם יש לבחור בהתאם לעיצוב הקיים בשלט ובהתאם לתקציב.

שלט מואר בעזרת תאורת ניאון, תאורת לד ובעזרת התקן תאורה חיצוני

שלט מואר בעזרת תאורת ניאון בולט למרחוק וניתן ליצוב לפי צורת לוגו שם העסק.יחד עם את, הוא צורך לא מעט חשמל ביחס לאופציות חדשות יותר וחסכוניות יותר.

תאורת לד הינה תאורה זולה בהרבה עבור שלט מואר מאשר שלט ניאון. את מנורות הלד ניתן לעצב כך שיקיפו את אותיות הלוגו -שם בית העסק, שיהבהבו בתוך ציור וכן הלאה. אופציות העיצוב רבות במיוחד ואינן תחומות למלבן או עיגול, אלא לכל צורה ופונט שתרצו. החשמל הנדרש להפעלת שלט מואר באמצעות תאורת לד נמוך בהרבה מהחשמל הנדרש עבור שלט ניאון.יחד עם זאת, שלט ניאון יראה למרחק רב יותר משלט המואר בעזרת תאורת לד, ואם חשוב לכם מאוד שהשלט יראה לקילומטרים, יש לשקול התקן תאורה חיצוני.

אופציה נוספת עבור שלט מואר, היא להאיר את השלט בעזרת התקן תאורה חיצוני. משמעות הדבר התקנת מנורה פשוטה אך מעוצבת לפני השלט, מעליו, או כזו המכוונת על השלט, ומכך היא יוצאת את אפקט השלט המואר. מצד אחד אנו מרווחים את השלט המואר הנראה למרחוק ומהצד השני אנו חוסכים בעלויות חשמל, עלויות הכנת השלט ובנוסף מקבלים מראה עדכני יותר מאשר שלט ניאון מלבני.

אם כך, ניתן לראות כי שלט מואר יש לבחור בהתאם לרמת התאורה הנדרשת מן השלט , בהתאם לעיצוב הלוגו ובהתאם לתקציב.כאשר אתם ניגשים לבחור שלט מואר עבור העסק שלכם, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עמנו בכל שאלה נוספת שיש לכם. חברת אור ראשון דיגיטל מתמחה בפתרונות פרסום ושיווק עבור העסק שלך, ומספקת מגוון רחב של שלטים מוארים ומסכי לד לכל מטרה. בכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם ולתת מענה מקצועי.